Jesteśmy specjalistami w województwie pomorskim (Trójmiasto, Gdańsk, Gdynia)!

Dlaczego warto skorzystać z naszych usług?

Mamy ogromne doświadczenie w branży i gwarantujemy 100% sprawne instalacje. Podchodzimy do naszej pracy z profesjonalizmem oraz pełnym zaangażowaniem. Zachowujemy wysoką jakość wykonania na terenie Trójmiasta. Przede wszystkim wśród naszych usług znajduje się fachowe doradztwo, a także projektowane oraz pomoc w ubieganiu się o dotacje na inwestycje proekologiczne w województwie pomorskim. Prowadzimy sprzedaż pomp ciepła, a także fachowy i szybki montaż, wraz z odwiertami. Sprawdzamy zawsze poprawność działania instalacji, a przy okazji sprawdzamy też instalację wodno-kanalizacyjną, a także c.o. na co udzielamy 3 letniej gwarancji. Na montaż samej instalacji dajemy aż 10 lat gwarancji.

Nasza firma stale chce podnosić kwalifikacje swoich pracowników, którzy są na bieżąco z ciągle zmieniającymi się technologiami. Dzięki szeregowi szkoleń, możemy wdrożyć je w Państwa domach. Do każdej wykonanej przez nas instalacji dołączamy darmowy projekt.

Najczęściej na terenie Gdańska i Gdyni wykonujemy projekty centralnego ogrzewania, a także wody użytkowej, czy też wentylacji mechanicznej. Oparte są one o projekt budowlany, a także audyt z miejsca budowy oraz bierze pod uwagę zmiany inwestora.

Posiadamy bardzo bogate zaplecze maszynowe, w tym: wiertnice diamentowe, zgrzewarki elektrooporowe, elektryczne zaciskarki, a także anemometr wraz z wirnikiem.

Podczas wykonywania prac wykonujemy również pomiar instalacji, jest ona profesjonalnie regulowana, zgodnie ze sporządzonym projektem. Wentylacja mechaniczna jest równoważona co do przepływu za pomocą anemometrem, centralne ogrzewanie posiada równoważenie hydrauliczne, a także regulację przepływów i jest wykonywana nastawa temperatur.

Montujemy pompy ciepła takich producentów, jak: Alphainnotec, Vaillant, IVT, rekuperatorów: AERIS, Vaillant i wielu innych.

Na bieżąco również wprowadzamy różne promocje, które sprawiają, że nasza oferta jest wyjątkowo konkurencyjna. Zawsze naszym stałym klientom oferujemy konkurencyjne ceny.

Pompa ciepła i fachowcy w Gdańsku. Pompa ciepła, usługi montażu w Trójmieście, Gdańsku, Gdynia.
Pompy ciepła Gdańsk, Trójmiasto - telefon.

Filia 1
Warszawa

Zadzwoń odpowiemy na każde pytanie - telefon:

+48 601 000 000

biuro@pompaciepxxxla.pl

Pompa ciepła w warszawie - kontakt.

Filia 2
Katowice

Zadzwoń odpowiemy na każde pytanie - telefon:

+48 608 399 000

geoterm@geotevdfvdrm.com.pl

Pompa ciepła w Katowicach - kontakt.

Filia 3
Rzeszów

Zadzwoń odpowiemy na każde pytanie - telefon:

+48 605 000 000

biuro@kcsdijsdifjsystem.pl

Pompa ciepła w Rzeszowie - kontakt.

Centrala w Trójmiasto -
Gdańsk, Sopot, Gdynia.

Zadzwoń odpowiemy na każde pytanie - telefon:

+48 555 555 555

info@ciepla.net.pl