Pompy ciepła Gdańsk - kontakt

Konsultacje dotyczące pomp ciepła, fotowoltaiki, turbin wiatrowych, kolektorów słonecznych są całkowicie bezpłatne na terenach: Gdańsk, Trójmiasto i okolica natomiast cała reszta województwa pomorskiego do ustalenia.

Przygotowanie oferty cenowej wymaga dość dokładnej dokumentacji terenu jak również samego projektu budynku, często się zdarza, że do samej wyceny musimy jechać na miejsce i wszystko sprawdzić, skonsultować i obliczyć. Cennik stały nie obowiązuje, ponieważ ceny są kompeltnie różne w każdym przypadku.
Najczęściej zadawane pytania od strony klientów: "Jaka jest cena, czy obowiązauje jakiś cennik i jak można najtaniej zakupić pompę ciepła" a niekoniecznie chcą wiedzieć jaki rodzaj pompy ciepła proponowalibyśmy zastosować. W takich przypakach staramy się być bardzo skrupulatni, aby przewidywać wszelkie możliwe problemy występujące w przyszłości z całą instalacją.

FORMULARZ KONTAKTOWY - wejdź!

Wysyłając wiadomości oraz pliki wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych w związku z realizacją zgłoszenia. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do przetworzenia zapytania. Zostałem/am poinformwany/a, że przysługuje mi prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania. Administratorem danych osobowych jest "POMPY CIEPŁA GDAŃSKIE PRZEDSIĘBIORSTWO USŁUGOWE Roman Nowak" z siedzibą w Gdańsku ul. Grunwaldzkiej. Dane osobowe zostaną zlikwidowane w terminie 12 miesięcy, a w przypadku zawarcia umowy po upływie okresu gwarancyjnego za dostarczone i/lub zamontowane towary. Podstawa Prawna art. 24 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (EU) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 roku w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE.

Centrala w Trójmiasto -
Gdańsk, Sopot, Gdynia.

Zadzwoń odpowiemy na każde pytanie - telefon:

+48 555 555 555

info@ciepla.net.pl

Pompy ciepła Gdańsk, Trójmiasto - telefon.

Filia 1
Warszawa

Zadzwoń odpowiemy na każde pytanie - telefon:

+48 601 000 222

biuro@pompacieplafffff.pl

Pompa ciepła w warszawie - kontakt.

Filia 2
Katowice

Zadzwoń odpowiemy na każde pytanie - telefon:

+48 608 000 442

geoterm@geotermsksks.com.pl

Pompa ciepła w Katowicach - kontakt.

Filia 3
Rzeszów

Zadzwoń odpowiemy na każde pytanie - telefon:

+48 605 000 000

biuro@kci-systemmm.pl

Pompa ciepła w Rzeszowie - kontakt.